Sraz Lehokol 2007

Termín: 14.-16.9.2007

Místo: Obec Suchý, okres Blansko.

http://www.mapy.cz/?query=obec%20Such%C3%BD,%20okres%20Blansko&portWidth=806&portHeight=607&zoom=9&mapType=base&centerX=138385408&centerY=133292032#centerX=138080256@centerY=133304320@typ=base@zoom=9@vizType=none@vizIds=none

http://www.obecsuchy.cz/obec_suchy.php?akce=umisteni  http://www.obecsuchy.cz/obec_suchy.php?akce=mapa

Ubytování:       Chatová osada Suchý - chatky po čtyřech plus jedna po dvou, celkem 46 lůžek

-         125Kč za osobu a noc

-         lednička, skříň, čtyři lůžka, stůl, akumulační kamna

-         nově rekonstruované sociální zařízení a sprchy ve společném objektu

                        Kemp Suchý                -     stany, karavany, případně několik lůžek v buňkách

                                                           -     společné sociální zařízení kempového druhu

-         ceník kempu:

Koupání: rybník je čistý, ale jen pro otužilé – hladina je 656m nad mořem

Výlety: v pátek 14.9.2007 delší výlet po okolí (60-80km), se zkratkami pro méně zdatné

             v sobotu 15.9.2007 výlet do některých jeskyní Moravského krasu

Závody: V sobotu večer závody tříkolek.

V neděli dopoledne jízda zručnosti a krátký silniční závod jednotlivců (časovka nebo   sprint).

Poplatky: samotná účast na srazu je zdarma, placené bude tričko a účast v závodu tříkolek

 

Přijíždět můžete už ve čtvrtek 13.9. večer. Ubytování si rezervujte předem emailem na ousuchy@quick.cz, uveďte heslo „Lehokolo 2007“, ubytovací kapacity máme rezervovány celé pro sebe (kromě stanové plochy kempu). Bylo by velmi vhodné a ohleduplné vůči ostatním, pokud bychom dokázali vytížit chatky plně, ubytovávat se po čtyřech. Pokud neznáte nikoho, s kým byste se doplnili do čtyř osob, uveďte alespoň ve své rezervaci možnost bydlet s někým dalším. Stejně se většinou známe a ty dvě až tři noci se spolu sneseme.

Páteční výlet bude spíše delší a opravdu celodenní. Pokusíme se přijít s trasou obsahující zkratku pro ty, kteří budou mít drsných kopců Moravského krasu plné zuby. Během výletu se zastavíme na dvě hodinky někde na oběd.

V sobotu bude trasa výletu kratší a bude zaměřena na návštěvu jádra Moravského krasu. Pokusíme se všem zájemcům zajistit návštěvu Punkevních jeskyní a zajedeme se i podívat na Macochu. Podle času případně mrkneme i do dalších přístupných jeskyní. Někdo z organizátorů vždy pohlídá venku kola. Je třeba počítat s teplotou 8°C a stoprocentní vlhkostí uvnitř jeskyní – vhodné oblečení s sebou!

Na oba večery máme rezervovanou restauraci hned vedle chatové osady, v sobotu večer dokonce celou výhradně pro nás. Jídelní lístek zveřejníme časem, až ho vymyslíme. Bude možnost promítání fotek a filmů, podle počasí uvnitř nebo venku.

V sobotu večer postavíme trať pro závod tříkolek na hřišti s umělým osvětlením a štěrkovým povrchem. Azub (alias Greenspeed Europe) půjčí tříkolky těm, kteří nebudou chtít závodit na své nebo žádnou nemají, ale rádi by si zazávodili. Krátký trénink bude těsně před závodem. Účast v závodě bude pravděpodobně zpoplatněna mírnou částkou za umělé osvětlení.

V neděli dopoledne podnikneme něco pro méně rychlé – soutěž o nejpomalejší průjezd obdélníkem 2x10 metrů nebo podobnou jízdu zručnosti. Podle zájmu a možností můžeme zkusit i nějaký asfaltový rychlostní závod jednotlivců.

 

Mapky tras, mapa příjezdu k ubytování a další podrobnější informace budou zveřejňovány v průběhu léta na internetu. Mapy výletů dostanou účastníci i přímo před výlety.

 

Přihlášky na sraz posílejte na hebi@email.cz. Zajímá nás počet osob, počet triček a jejich velikosti a kolik osob má zájem se zúčastnit kterých závodů.

V případě, že se chcete zúčastnit závodu tříkolek a chcete si tříkolku půjčit, hodil by se nám Váš X-seam a/nebo výška, abychom věděli, jaké tříkolky budeme potřebovat a mohli pak na místě snadno tříkolku nastavit.

Na rozdíl od rezervací ubytování vykazujeme jistou míru flexibility, pokud se na poslední chvíli přidá někdo další nebo někdo nebude moct přijet, přežijeme to. Počty účastníků mají pouze umožnit hladší organizaci.

 

Na shledanou se těší

tým Brnobent